Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű ruhát vegyek...

Mekkora méretű ruhát vegyek egy 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Kisgyermekes barátnőmhöz megyünk a hétvégén látogatóba. Ajándék gyanánt a férjemmel kitaláltuk, hogy vigyünk neki valaki szép kis rugit vagy valami felsőt. Ilyen téren (még) nincs sajnos tapasztalatom... 3 hónapos a baba, szerintetek mekkora méretű legyen a ruci? Előre is köszi!
2009. okt. 7. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
68-as méret,lehet még picit nagy,de inkàbb nagyobb mint kisebb,gondolom jelenleg van elég rucijuk.Nekem a lànyom 3 honapos koràig hordta az 56-ost,most hord 68-ast 7 honaposan.
2009. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ mekkora súllyal született, mert azért vannak extrém esetek. De nagyjából a 62-es jó neki.

De szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle mekkora a gyerek, mert úgyis gondolja, hogy visztek valamit, illik is. De akár ruha, akár pelenka, jó tudni a gyerek súlyát, hosszát.

2009. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hónapos babáknak kb. 68-74-es rugi kell.Legalább is az én prüntyőmnek akkora :)De szerintem biztosabb lenne ha megkérdeznéd a barátnőd.
2009. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok:62-68-as méretet akartam írni :))
2009. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Teljesen normál testsúlyú baba, szerintem a 62-es most kb. pont jó lenne rá, de esetleg veszek egy 68-asat is, hogy sokáig jó legyen.

2009. okt. 7. 16:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 68-nál kisebbet ne vegyél!!
2009. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, szerintem marad a 68-as maximum kicsit nagy lesz a babára, de legalább sokáig tudja hordani! Köszi mégegyszer! Enikő

2009. okt. 7. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem is 68, az én lányom 3 hónaposan már kinőtte a 62-est
2009. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68-ra szavazok.Inkább legyen nagyobb mint kisebb. Bár őszintén megmondva,ha mi kapunk,a 74-nek is nagyon örülök,mert aktuális ruhánk mindig van jó sok,így szeretek előre vásárolni.
2009. okt. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia


mi nekünk egy 2 hónaposunk van,és 60 cm hosszú a kicsink..

Szerintem is nagyobbat vegyél a 62-esnél..

Bár ma voltunk oltáson,és volt ott egy 3 hónapos baba is ,és ő pl. kisebb volt,mint a mi babánk,tehát erre nem lehet alapozni,hogy ki hány hónapos...

2009. okt. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!