Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babátok mennyit van...

5 hetes babátok mennyit van ébren egy nap?

Figyelt kérdés
Amikor ébren van, mit csináltok? Természetesen az etetésen kívül gondoltam. (sokan írják, hogy ennyi idős babának még csak aludni kell... hát nálunk nem így van)
2009. okt. 7. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 4 hetes és nálunk sem erőssége az alvás...

Hogy mit csinálunk? Általában kézben van ilyenkor, mert még nem tudja magát lefoglalni. Beszélek hozzá, dajkálom. Néha elalszik, ilyenkor megpróbálom a kiságyba tenni, hátha... Nálunk az is a baj, hogy nem hajlandó a kiságyban aludni, csak rajtam. Szóval estére jól elfáradok. Persze van amikor meg tök sokat alszik napközben, ilyenkor megpróbálok mindent bepótolni ami elmaradt. Ja, és első baba, tehát igazából azt sem tudom mikor miért sír? Azt nagyjából már tudom, hogy milyen amikor éhes, de amikor csak úgy sírdogál... Ilyenkor mindig átsuhan az agyamon, hogy mennyire rossz anya vagyok! :-(

Ti miket csináltok két etetés között?

2009. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!

nah, mintha én írtam volna...

reggel fél 7-kor mindig kel, ez biztos pont :)

ha szerencsés a nap, akkor délelőtt már kitapasztaltam, hogy ha jóllakik, akkor a mózesben mellettem hason! cumival! elalszik. szóval így délig talán elvagyunk. aztán délután! szeme sarkig nyitva, még ha jóllakik is.

Már tetszenek neki a csörgők, játékok, kicsit szórakoztatom, meg hol ide teszem, hol oda. Van egy klassz hintánk, abban elvan fél órákat is, szerencsés esetben kicsit alszik benne.

Néha olyanok a napok, mint egy túlélőtábor... őrzöm, pakolgatom.

Félre ne érts, imádom. Csak én sem tudom, mikor mi van, én is csak az éhségét ismerem fel, meg ezen kívül ha kakis a pelus.

Szeretnék sétálni délutánonként, de csak akkor babakocsizik, ha elaludt, nem tudom benne altatni, mert üvölt. Jah és ha felébred benne akkor is. Félek elindulni bárhová!

Az autózást imádná, na abban lehetne altatni, csak hát nem kocsikázhatunk egész nap.

Szóval nehéééééz!

2009. okt. 7. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nálunk is uez van a babakocsival. Én meg azt hittem majd milyen jókat fogunk sétálni amíg jó idő van, de én sem merek elindulni Vele sehová! Az autóban Ő is tök jókat alszik, bár egy idő után kényelmetlen és akkor ott is sír. Nehéz Vele, de én is imádom és bár sokszor makacs, mégis csak az én lányom! :-)

Amúgy milyen hintátok van? Tudnál képet linkelni? Vagy írj privit nyugodtan, aztán ha lesz időnk megoszthatjuk a tapasztalatinkat. :-)

Visszatérve a babakocsiproblémára: én most nagyon gondolkozom a hordozókendőn. Abban legalább "velem" van és könnyebb vele mozogni. Nektek van?

Szép napot Nektek, az én Drágám még durmol! :-))

2009. okt. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szia!

még írok később, ilyen hintánk van

[link]

2009. okt. 8. 16:07
 5/5 A kérdező kommentje:
szia! én is gondolkoztam a hordozókendőn, csak attól tartok, soha nem tudom majd letenni belőle, annyira megszokja...
2009. okt. 9. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!