Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla ch9 ugyanolyan jó?

Chamomilla ch9 ugyanolyan jó?

Figyelt kérdés
A fiamnak jön a foga és vettem a patikában chamomillát, de nem kaptam a ch15-öt, sem a ch30-at, csak a ch9-et. Ezt hányszor adhatom a kicsinek, illetve ugyanazt a hatást érem el mint a 15-ötössel, vagy 30-assal?
2009. okt. 7. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kártyám és azon az van, hogy chamomilla 9 CH jó fogzásra. Azthiszem 4-5x 5 db bogyót kell feloldani vízben és azt kiskanállal odaadni a babódnak. A hatás biztos ugyan az, csak az adagolás más.

Ha felébredt a babám, akkor megnézem a dobozán mi van. Bent van sajna a szobájában.


Én még Gengigelt és dologelt is használok a babámnál. hűsíti az inyét.

2009. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, a ch9 az jó, a 30 már erős lenne neki.
2009. okt. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, megnyugodtam. Már azon gondolkoztam, hogy hol van közelben másik patika, ahol tudnék venni 15-öset. :)
2009. okt. 7. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni, de azt hiszem, a 3O-as a leggyengébb, azaz pont fordítva van a hígítási arány, azaz a szer erőssége, mint amit írtatok. A gyerekorvosunk homeopata is, és a 9-esre azt mondta, hogy csak 3 x 5 golyót egy nap, míg a 15-öst lehetett többször is. Inkább kérdezz meg orvost. a patikus, akitől először kérdeztem, amikor vettem, azt mondta, hogy csak 9-es és 3O-as van épp, de a 3O-as az nagyon erős, vigyem a 9-est. A doki meg pont fordítva mondta. Szóval inkább kérdezz orvost!
2009. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, egyik sem mondott hülyeséget, mert a homeopátiás szereknél minél nagyobb a higítás annál erősebb a szer. Van 1000 szeres higítás is, azt már csak hetente vagy kéthetente egyszer kell szedni.
2009. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy szóltatok, utána fogok járni. Sajnos a patikában a nő akitől vettem, azt mondta hogy "tök mindegy"melyiket veszem. Mondtam, hogy nem ismerem, és kérem mondja el hogyan használjam, mire csak annyit mondott, hogy olvassak utána. Hát köszönöm.

Minden esetre keresek egy másik patikát. Köszi mégegyszer.

2009. okt. 8. 13:23
 7/7 anonim ***** válasza:
én írtam azt, hogy a ch9 is jó. Én allergia ellen szedek két homeopátiás szert és hát fura, mert fogalmam sincs, mi lehet benne ami használ, de eddig ez a legjobb gyógyszer az összes allergia elleni szer közül. Én is jártam így, hogy csak ch9-et tudtam venni a 15 helyett, de az is jó volt.
2009. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!