Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes venni olyan játékot,...

Érdemes venni olyan játékot, hogy 2 sátor és egy alagút koti ossze oket? Mikortól tudják használni a babák és aki vett, mennyiért vette?

Figyelt kérdés
Linket is szívesen fogadnék,koszi!
2009. okt. 7. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én majdnem megvettem, mert le volt árazva. De aztán a férjem rávilágított, hogy hova a fenébe tennénk. A nappaliba ugyan elfér, de akkor ott lépni sem lehetne. Talán az udvarra jó, de ahhoz már nincs elég jó idő.

Végül egy sima sátras kisházat vettünk az 1 éves kislányomnak, de nem nagyon játszik benne. Ide bújik el, ha tisztába akarom tenni.

2009. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a lányom 2.karácsonyára vettem(akkor volt 16 hónapos),azóta semunta meg.Könnyen össze lehet zárni,lapként a franciaágy alattbőven elfér,nyáron pedig az udvaron van felállitva.6 éves lett azóta a lányom,és a mai napig kedvenc.Arról nem is beszélve,hogy az alagútmászás jó készségfejlesztés!Mi az iglusátras verziót vettük alagúttal.
2009. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 hónapja vettük a Tescoban 3000 Ft volt. Kisfiam 1 éves, és nagyon szereti, főleg az alagút nyerte meg a tetszését. Mi a nappaliban állítottuk fel neki, így bármikor használhatja.
2009. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!