Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babahaj hány hetes korban...

A babahaj hány hetes korban kezd kopni, ill. a haja színe megmarad?

Figyelt kérdés

Kopasz marad egy ideig a baba és utána nő ki az eredeti haja? Az az hajszín már megmarad? Kinél hogyan volt?

7 hetes kisfiamnak oldalt kezd kikopni, és a feje búbján, a színe pedig a tövénél szőke, alul ahol hosszabb barna.


2009. okt. 7. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kislányuk sok hajjal született. (Sötét, majdnem fekete hajjal) Szépen fokozatosan világosodik a haja, már majdnem hogy szőke, és egy pillanatra sem volt kopasz. Kivéve a tarkóját, ahol kikopott. :) Tehát volt átmenet.
2009. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam sötétbarna hajjal született, ami fokozatosan kiszőkült. Már nyolc hónapos múlt, de a tarkójánál még mindig barna. Azt, hogy mikor kezdődött nem tudnám megmondani. Mivel minden nap vele vagyok, fel sem tűnt. Bár volt egy időszak amikor a család kopikának szólította, mert rövid szőke haja volt. Nem kopasz volt, csak annyira szőke, hogy nem látszott a haja.

Szerintem még ez sem a végleges hajszín. Az majd 4-5 éves korára alakul ki.

2009. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Kisfiam szinte kopaszon született. De amikor látható pihék kezdtek nőni látszott, hogy vörös haja van. Most két éves lesz egy hónap múlva, még mindig teljesen vörös. Csak a feje tetején kellett eddig egy picit megrövidíteni, de azt is azért tettem, hogy talán erősödik neki télire :-)
2009. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Kislányom szőkén született, most kezdett kikopni hátul a haja (4 hónapos), de látszanak a kopasz terülten piheszőrök, azok is szőkék. Szerintem szőke marad.
2009. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem a lányom apró szőke hajjal született, és olyan 6-7 hetes korábab a feje búbján lévő elkezdett kihullni. Viccesen nézett ki egy darabig,mert oldalt és hátul megmaradt. Aztán elkezdett kinőni az új, de az már pár fokkal sötétebb, hátul ki sem hullott /legalábbis nem egyszerre/, hanem ott is sötétebb barna haj nőtt, de még mindig olyan kis világos barna színű a haja, most 6 és fél hónapos.
2009. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!