Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert kellene váltanunk?

Tápszert kellene váltanunk?

Figyelt kérdés
Mióta a kisfiam megkapta az első teljes adag tápszert, azóta zöld a kakija. Semmilyen más gond nincs, szépen gyarapszik a súlya, nem hasfájós, jókedélyű, jóétvágyú. De ez a zöld kaki engem zavar. Már több, mint 2 hónapja ez van, a dokink azt mondta, túl van etetve, attól zöld a széklete. A dobozon szereplő adagolást betartom, főzelékeket átlag 180-200 ml-t eszik egyszerre, gyümit 200 ml-t. Most 6,5 hós, napi 3X eszik tápszert, ebédre kap főzit, uzsira pdig gyümit. Milupa tápszert eszik.
2009. okt. 7. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nem kell tápszert váltanod.A tápszertől zöld lesz a babák kakija.Na meg persze már kap mellé gyümit és főzit is.Ez is megváltoztatja a kaki színét.Ha nem fáj a babád pocakja, nem nyűgös, továbbra is szépen fejlődik, akkor nincs semmi probléma.:)

További szép napot Nektek

2009. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én spec. nem tudom, hogy a milupánál jó e a zöld széklet , de a Bebánál ez a "természetes"... rá van írva a dobozásra, hogy esetenként zöld lehet a baba kakija tőle?

2009. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A dokitok tanulmányaiból valami kimaradt, már bocsánat. A kisbabák a tápszertől általában zöldet kakilnak és ennek semmi köze sincs ahhoz, hogy mennyit esznek.

Mi is Milupát eszünk, szintén 6,5 hónaposak vagyunk és általában zöld a kaki. Ne aggódj emiatt, nem kell tápszert váltanod.

2009. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!