Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem jött meg még mindig?

Miért nem jött meg még mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 11 hós a lányom, szoptattam, 8 hós vol mikor először megjött, összevissza volt, hol 10 naponta, hol 20 naponta, a végén 14 naponta (nem fogadja el a cicit a csajszi), és már 31 napja nem jött meg. Szülés előtt mindig 28 napos volt a ciklusom, soha nem késett, csak mikor terhes lettem akkor nem jött meg. Szedem a szopi mellett szedhető fogamzásgátlót. Lehet hogy most összevissza lesz és nem tér vissza a régi rend hogy soha nem késett? Vagy ilyen nincs és megint babás vagyok? Tesztet még nem csináltam, de ha pár napig nem jön meg biztos fogok. Szerintetek csak rendszertelen? Volt ilyen másnak is? Akarunk babát, csak pár hónap múlvára terveztük, mert most fogunk költözni.
2009. okt. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem rendszertelen. de gyógyszer mellett azért érdekes, h nem vérzel mindenestre.
2009. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11 hónapos a kisfiam, szopizik, és én is szedem a tablettát (cerazette). Nekem még nem volt vérzésem, de az orvosom mondta, hogy előfordulhat, akár rendszertelenül is. Azt is mondta, ha már nem szoptatok, másik gyógyszert ír majd. Lehet, hogy abba kellene hagynod a szedését, megvárni, míg megjön magától és másikra áttérni.
2009. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt mondják, a szopi melett szedhető bogyó csak akkor véd teljesen, ha rendesen, sokszor szoptatsz, ha már alig-alig, akkor nem. Beszélj erről a dokiddal!
2009. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos a kislányom, 11 hónaposan jött meg először, azóta szinte minden héten egy napig jön valami barnás.

Cerazette-t szedek, és a dokim szerint ez normális.

2009. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!