Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapja szültem, és még nem...

8 hónapja szültem, és még nem jött meg, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Valamivel elő lehet segíteni, hogy megjöjjön? Nagyon szeretnénk a kistesót.
2011. okt. 7. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szoptatsz, normális, és akkor nem kéne bármiféle hormonbogyókkal megbolygatni. HA nem szoptatsz, akkor nőgyógy. bizots ad vmi fog.gátlót ami rögtön beszabályoz. azt szeded pár hónapig, és aztán ahjrá tesóprojekt.

Egyébként szoptatás alatt is simán teherbe lehet esni, sokan pont ettől nem szokták tudni, hogy terhesek, emrt azt hiszik a szopi miatt nincs mensi, közbe meg már ott a tesóka. nekem így lett öcsém, alig 1 év van köztünk.:)

2011. okt. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jubilee ***** válasza:
Szerintem teljesen normális. Mindkét gyermekem júliusi. Az első szülésem után márciusban jött meg először, a második szülésem után pedig áprilisban. A két kisgyerekem között nekem 2 év van egyébként.
2011. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én szoptattam, és 1 év után jött emg, amikor már csak napi 1x szoptattam.

idővel neked is visszajön, ne aggódj!

meg létezik olyan is hogy valakinek nincs ciklusa, mégis megfogan a baba!

2011. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónap után jött meg (szoptattam). Utána simán teherbe estem a másodikkal.
2011. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!