Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itatópohár téma. Tényleg nem...

Itatópohár téma. Tényleg nem csöpög?

Figyelt kérdés

Olvastam a korábbi itatópoharas kérdéseket, és egy kicsit meglepődtem. Nekünk Aventes varázsitatónk van, úgy folyik belőle, hogy rettenet. Mások meg azt írják, hogy nem csöpög, és csak akkor jön belőle, ha erősen szívja a gyerek. Hm? Ez hogy lehet?

Azt is írták többen, hogy a Nuby és BabyLove itatókat, ha fejre állítja a gyerek, akkor sem folyik belőle. Tényleg így van?


2009. okt. 7. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem noname csőrőseim voltak, egy sem folyott, fejjel lefelé sem csöpögött.

Rendesen teszed bele a szelepet?

2009. okt. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát, most megvizsgáltam újra.

A szelep alatt azt a fehér valamit érted, amin maga a csőr is van? Azt csak egyféleképpen lehet beletenni, nem? Én akár hogy csinálom, folyik, mintha sima pohár lenne.

2009. okt. 7. 12:52
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem jól szereled össze. mi 1 évig használtunk 1 darabot, de sosem folyt.

a műanyag gumi karikát szúrd rá a fehér bigyókára, ha csöpög, akkor fordítsd meg. nem szabadna folynia.

2009. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon béna vagyok, hogy eddig nem jöttem rá erre. Csak az vigasztal, hogy a barátnőm ugyan úgy használta, mint én, azaz a szilikon karika nélkül. :$

Olyannyira azt hittük, hogy az nem kell bele, hogy én alig találtam meg a szekrény mélyén.

Tudom, ciki. Ez van.

Köszi!

2009. okt. 7. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:

sziv:)

karika nélkül folyik, az bizti. remélem már működik:)))

2009. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!