Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rázza a fejét?

Miért rázza a fejét?

Figyelt kérdés
Kezdek aggódni.7 hónapos kisfiam 2-3hete kezdte hogy néha néha megrázza a fejét,olyan mintha a hideg rázná,vagy nem is tudom mihez hasonlítani.De nem fázik,az tuti.Meg elalvás elött is szokta csinálni.Baj lehet,vagy mi ez?Előfordult valaki babájával hasonló?
2009. okt. 7. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
ha az van, hogy fekvő helyzetben a kiságyban jobbra-balra rázza a fejét, akkor az normális. Kislányomnak, meg sok hasonló babának is volt olyan korszaka, hogy mikor már álmosak voltak ingattá-rázták a fejüket jobbra-balra.
2009. okt. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen fekvő helyzetben csinálja,de hogy akkor e mikor álmos,azt még nem figyeltem.Akkor megfigyelem..
2009. okt. 7. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom mire gondolsz!

Ne aggódj! Olyankor csak produkálják magukat, ha elkezdesz rajta nevetni akkor többször csinálja egymás után! Az én babám is ezt csinálja, olyan éde hihi. Nevettünk rajta és többször is csinálta egymás után.

Én is megkérdeztema dokinőt és azt mondta hogy semmi baj.

Ráadásúl most meg azt is kitalálta hogy jobbra balra mozgatja a feját gyorsan aztán majdnem eldöl. Szórakozik.

7,5 hónapos baba anyukája

2009. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!