Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időtájban fürdetitek a...

Milyen időtájban fürdetitek a babátokat és szabad előtte egy keveset enni adni neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 6-negyed 7 körül van a fürdés, vacsi utánna. Nem lesz semmi gond, ha fürdés előtt eszik. Inkább amiatt jobb utánna, mert az lenyugtatja alvás előtt. De van olyan baba, aki éhesen nem élvezi a fürdést. Őket érdemes előbb megetetni.
2009. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet etetni előtte, mi 7 körül fürdetünk, vagy ha hamarabb bekakil, akkor akkor. de mos már 20 hónapos, és van, hogy ő szeretne hamarabb menni, akkor nem csinálunk belőle lelki kérdést, fürödhet hamarabb. csak sokkal később nem. ha kicsúszunk az időből, akkor marad reggelre.
2009. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam egy éves, és már hónapok óta fürdés előtt etetjük, mert amikor fordítva szerettük volna, nem óhajtott vacsi után enni... :S (Vacsora olyan 7 körül, közvetlenül utána fürdés)

Előtte így csináltuk sokáig, és egyszer úgy gondolta, hogy fordítani kellene a sorrenden. Először próbáltuk tukmálni, meg figyelemeltereléssel is próbálkoztunk, de amikor egy hétig nem vacsorázott, gondoltuk kipróbáljuk vacsi előtt etetni, és ez be is vált.

Én is úgy gondoltam, hogy az etetés utáni fürdésnél "törjük" a gyerek gyomrát, de már látom, hogy abszolút alaptalanok voltak a félelmeim, semmi baja nincs, és legalább vacsorázik is.


Szóval nálunk igazából ő alakította ki, mit hogyan és mikor szeretne.

2009. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajj, bocs, szóval nem óhajtott fürdés után enni, elgépeltem!!!
2009. okt. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hós a fiam és mindig este 7 negyed 8 felé fürdünk, előtte nincsen kaja, fürdés után cici, majd alvás.
2009. okt. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi 8 körül fürdetünk és pár hete megetettem előtte. Sokkal többet evett mint utánna. Fürcsi után már csak a megszokott pár kortyot itta meg. Utánna leteszem aludni.
2009. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!