Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos babmnak arcan van...

4 honapos babmnak arcan van ekzema. Probaltunk kremeket mondenfelet mar, a tejet is valtozattuk kecske tejre, de attol meg furcsakat kakil, es a kortizon kremektol se jobb amit nem is akarok tulzasba vinni. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
SZERINTEM A TEJET HANYAGOLD BÁRMILYEN FAJTA IS,LEGALÁBB 1 ÉVES KORÁIG.ÉS A GYEREKORVOSTÓL KÉRJÉL RÁ KRÉMET.A PATIKÁBAN KIKEVERIK.NEKÜNK AZÓTA SEM JÖTT KI.
2009. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyéves kora utánig nem adsz neki tejet,akkor az ekcéma egyéves kora után jön elő.Nem biztos,hogy a tejtől van,okozhatja más étel is.Kérdezd meg az orvost és ne érje víz az arcát,mert akkor soha nem fog elmúlni.
2009. okt. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha 4 honapos a babad akkor gondolom csak tejet kapott meg. tapszeres? mert ha igen akkor valtani kell HA hipoallergen tapszerre es nem kecsketejre. ha szopizik(bar a kecsketejbol gondolom hogy nem)akkor legalabb 6 honapos koraig csak azt. ha viszont mar mast is kap enni akkor meg kell figyelni, minek afogyasztasa utan jon ki az ekcema, de tovabbra is lehet a tejtol. az nem igaz, hogy ha ekcemas akkor 1 evesen is az lesz, csak eselye van ra, hogy az legyen, mert 1eves korra merseklodik a szervezete tulreagalo resze, es ha most kihagyod az etrendjebol az allergent akkor nagyobb esellyel noheti ki a problematjat. ha megsem novi ki akkor sem mindegy, hogy csak most is viszket neki vagy csak ha bevezetitek ujra az etelt.

persze remelem a kremet amit kensz az arcara orvos adta,es velemenyezte az ekcemat

2009. okt. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ekcémával kapcsolatban mindenképpen gyermekbőrgyógyászati vizsgálatot javasolok. Én is kisérleteztem mindenfélével (persze a gyerekorvos és a védőnő tanácsai, krémei alapján), de rájöttem, kár kerülőutakat tenni. A szakorvos által felírt krémben először nincs szteriod, csak nagyon zsíros, és ha ez nem használ, a legalacsonyabb hatóanyagú krémet írják fel. Kellett egy kis idő, mire elmúlt, de a kisfiam jó ideje teljesen tünetmentes.
2009. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!