Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasznaltok bebikompot? Tapaszt...

Hasznaltok bebikompot? Tapasztalato? Szerintetek megeri venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
A linkben szerelő gyógytornász tapasztalataival kapcsolatban vannak kétségeim.Értelme szülő nem viszi gyógytornászhoz a gyerekét,ha annak semmilyen mozgásszervi problémája nincs.Tehát az illtő úr nagyon kevés egészséges gyerekkel találkozhat.Páciensei pedig egyáltalán nem biztos,hogy pl. a bébikomptól beteg.Szerintem több ma már a gyógytornász,mint a beteg gyerek,és nekik is megkell élni valamiből.Nyugodtan ahsználd,mértékkel a bébikompot,én csak jót tudok mondani róla.
2009. okt. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsi koromban bébikompoztam, van is egy enyhe gerinferdülésem. Hogy ettől-e, nemtudom, de ez is közrejátszhatott. Állandó hátfájásom van, ami elképzelhető, hogy a korai terhelés miatt alakult ki.
2009. okt. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki tudja, hogy ártalmas, mégis használja. Miért pont ebbe a sorba akarsz beállni?

Rokonomnak a két felső szemfoga kitört miatta, mert elesett vele, pedig szuperdrága járgány volt.

A gerincének sem tesz jót, hiába mentegetik itt az anyukák magukat mondvacsinált elméletekkel. De legjobban a lábát vágja tönkre.

Ha pl hetente 3x-4x használod 10 percet, akkor bitosan nem árt, de ennyiért megéri megvenni ?!

2009. okt. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szia.mi nem használunk,és nem is fokunk,szerintem felesleges pénzkidobás.az én babámon látom milyen gyorsan megtanulnak amugy is mindent.Eggyik nap feláll,másik héten eindul,aztán majd el jön az ideje hogy egyedül is menjen.én nemtudom mennyire káros,vagy ne az,de ugy gondolom akkor alakul i jol az egyensúlyérzéke ha hagyom,hogy maga oldjon meg dolgokat.igy felismeri a maga határait,korlátait.ezért kézzel sem vezetgetem,addig másszon,gyakoroljon az ágy meg a bútorok melett,és majd el jön az idő mikor megpróbálja elengedni.
2009. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.Azokat is akik azt irtak hasznaltak es azoknak is akik nem.

Nemertem az en kerdesemre miert kell lepontozni a valaszokat.Hadd dontsem mar EN el hogy hasznos e a valasz nekem vagy nem!!!Mindenkit felpontoztam.

Valoszinu,hogy fogunk hasznalni,szerintem sem arthat,ha nincs allandoan benne a gyerek.

2009. okt. 7. 09:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!