Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a Nestlé Junior ital?...

Milyen a Nestlé Junior ital? Szeretik a babák?

Figyelt kérdés
Már van vaniliás izben is.Mindegyik finom?Nem tudom hogy milyet vegyek a kislányomnak.
2009. okt. 6. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az egy éves kisfiamnak még nem szeretnék tejet adni egy darabig, ezért ezt a tejitalt választottam. "Jó" áron jutottam hozzá, mert az alapára 2200 Ft a Rossmann-ban, éppen akció volt, így 1900 Ft lett, és mivel volt egy 300 Ft-os kuponom, így "megúsztam" 1600-ból.

Nálunk nagyon sokáig elég, mert az esti 50 ml kakaóját készítem ebből, tehát a simát vettem meg, mert úgyis ízesítem. Attól függ: ha csak úgy natúr adod neki, akkor szerintem nyugodtan kipróbálhatjátok a banánosat vagy vaníliásat is, de állítólag tényleg szeretik a natúr ízűt is.

2009. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Talmásiné Erika Anna válasza:
Szerintem néha váltogasd az izeket,biztos örülni fog neki :-) Mi mindegyiket nagyon szeretjük.
2010. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!