Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám most 74-es méretű...

A babám most 74-es méretű ruhákat hord Elég neki ugye, a 74-80 méretű overál? Az egy vagy a kétrészest szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, elég neki. Én nagyon hidegben az egyrészest szeretem (akkor nem csúszkál föl a felsője), ha csak hűvösebb van, vagy szél fúj, de nem igazi téli hideg, akkor a kétrészest, mert akkor pld. a nadrágot könnyebb róla "lekapni" ha nagyon melege van.
2009. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 62est néha 68ast hord, de ez már nagy rá, attól függetlenül én 74-80as méretű overált vettem neki, hogy, egész télre jó legyen és ne nője hamar ki, meg azért is , hogy alá tudja öltöztetni, mert ha akkorát veszek amekkora ruhát most hord, akkor mikor aláöltöztetem szűk lesz neki.
2009. okt. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 80-86ost vennék.A tél hosszú,fél év mire vége,addig nő is a baba,meg ahogy írták is alá kell öltöztetni.
2009. okt. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 75 cm most, a 74-es ruhák már feszülnek rajta. Viszont az overallja 74-80-as, és bőven alá lehet öltöztetni. Szerintem próbáld rá a gyerekre, ha bizonytalan vagy, de szerintem is elég a 74-80-as. Akkor vegyél nagyobbat, ha jövőre is rá akarod adni.
2009. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly 80-86-ost vettem a lányomnak, akkor hordott 74-es ruhákat. Ha a tél tovább tartott volna 2-3 héttel vagy újat kelett volna vennem, vagy szobafogságra lettünk volna ítélve. Én a naygobbat venném. Idén is két számmal nagyobbat kapott, feltűrjük az ujját és a lábát és nem is tűnik nagynak, de kihúzzuk vele a telet.
2009. okt. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ok, köszi a válaszokat

Az a baj, hogy a tesz-vesz és a vaterán nézelődök, mert ott olyan aranyosak vannak, elég jó árban

Így nem tudom megnézni rajta.:((

De majd figyelem a centiket

2009. okt. 6. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A méretekre nagyon figyelj, a számozás némelyik overállnál össze-vissza van!

Egyébként én is ott vettem,tényleg nagyon jók vannak.

2009. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!