Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI baja lehet a picinek?

MI baja lehet a picinek?

Figyelt kérdés
Hat hetes kislányom igen aktív az első perctől kezdve, nem aludt sohasem túl sokat, sőt, igencsak kevés volt az alvás igénye. Éjszaka egyszer kel fel, hat-hét órákat alszik át éjjelente. Ma viszont egész nap alszik, nem igényli a három óránkénti evést, csak alszik, vagy éppen csak nézelődik. Valami baja lehet, talán beteg?? Láza nincs, nem forró a homloka, ha a hasa vagy valami más fájna neki akkor gondolom sírna. De ő csak "úgy van", alszik. Aggódom, mi baj lehet.
2009. okt. 6. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet időtől is, és valóban attól is, hogy kerülgeti valami, szerintem, ha nincs egyenlőre betegségreutaló jel, jókedvű, érdeklődő, nem hagy ki egymás után több étkezést is, akkor várj, lehet, hogy holnap már nem fog ennyit aludni.
2009. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha semmi jelét nem látod betegségnek!

6 hetes korukban van egy változás, lehet, h. ezt tapasztalod. De két napjuk nem egyforma, egyik nap sokat alszanak, másik nap kevesebbet. Nálunk is volt olyan, h. szinte az egész napot átaludta, de volt olyan is, h. egész nap csak 1,5 órát aludt.

Hagyd, hadd pihenjen, most minden egyes falatot (kortyot) hasznosít, növekszik, gyarapodik.

Használd ki, pihenj Te is!

2009. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs, ne aggódj, ilyen picurkáknál ez nem gond, összevissza alszanak és nagyon meg tudják lepni az embert. 3 hónapos korig nálunk is volt néha, hogy szinte egész nap aludt, alapvetően pedig csak 3-szor 20 perceket... Hadd töltekezzen, aludj Te is vele addig :)
2009. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én babám pont ma 5 hetes, és szintén egész nap alszik.Még enni is úgy kell felébreszteni.Érdekes, én az időre fogom, legalábbis remélem hogy nem valami betegség.De jó hogy tudok kicsit pihenni így én is.És remélem nem este akarja majd bepótolni amit napközben nem tett meg........

Minden jót nektek.

2009. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!