Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmenjünk? Nem lesz baja a...

Elmenjünk? Nem lesz baja a picinek?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy családi ebédszerűség a nővéreméknél.A gond az,hogy ők egy tanyán laknak,ami tele van állattal,ami nincsenek bezárva.Még sosem voltunk náluk a lányunkkal,mert 4 órára laknak tőlünk és eddig még nem utaztunk vele ennyit.Most ott lesz az egész család,ezért a tesóm minket is elhívott...

Ha elmegyünk,akkor mit adjak rá.

Ezeket vinnénk,ha elmennénk:

babakocsi

2 cumisüveg (tápszeres baba)

2 cumi

babavíz

tápszer

pelusok

törlőkendő

popsikrém

takaró

1 pótruhaszett

játékok

bébikaja


Ha jó idő lesz,akkor a kertben lesz,nem tudom,hogy majd ott letehetem-e egy plédre a babát vagy inkább legyen kézben/kocsiban.


2011. ápr. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan elviheted, és plédre is leteheted. Nem kell állandóan a legsterilebb környezetben lennie. Hidd el, semmi baja sem lesz.
2011. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menjetek el de ne tedd a földre mert ha szabadon mászkálnak az állatok,vizelet,kaki bárhol lehet,az meg veszélyes kisbabára.

Kocsiba tedd és kérj meg mindenkit mosson kezet mielőtt a babádhoz nyul.Ha ezt az alapvető higiéniát betartják a többiek nem lesz gond.Adj rá hosszúújju bodyt rá meg pulcsit nadrágot.Úgy öltöztesd hogyha meleg van letudj venni egy réteget.

2011. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem irtad mennyi idős a baba.

Igaz,hogy nem kell steril környezet,de 1 éves kor alatt fejletlen az immunrendszer,és az állatok sok bacit terjesztenek,szóval vigyázni kell rá.

Nem kell kitenni baciknak ha nem muszáj.

2011. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most 7 hónapos,és még nem nagyon voltunk vele ilyen helyen.
2011. ápr. 2. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én azt mondom nem kell túlparázni. az állatkertbe is fogtok menni sétálni, nem igaz?


kint legyen babakocsiban, kenguruban, kézben, bent pedig a nappaliba terítsetek le egy nagy pokrócot és tedd le nyugodtan.

2011. ápr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Persze nem kell hozzáérnie az állatokhoz de plédre leteheted.
2011. ápr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!