Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 naponta adhatok hashajót a...

2 naponta adhatok hashajót a babának?

Figyelt kérdés
Az orvos írta fel a babámnak, mert elég nehezen tud kakilni, olykor 2 napig sincs kaki, de közben meg sokat erőlködik és sír.
2008. jún. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyatejes babáknál akár 10 nap is eltelhet,amíg lesz produktum. Tápszeres babák általában rendszeresebben kakilnak, 1-2 nap marad ki. Nem tudom, a Te babád mit eszik? A hashajtóval nagyon kell vigyázni, mert könnyen hozzá lehet szokni és nélküle nem fog tudni kakilni ( és már a hashajtó sem lesz elég!)! Inkább masszírozd a hasát, vagy szélcsővel segíts rá (ahhoz baba korban nem tud hozzászokni!). Én a helyedben nem adnék neki, de Te tudod! Végülis orvos írta fel... (No comment.)

Remélem, találsz megoldást! Jó babázást!

2008. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Inkább próbáld meg a kamilla teát, vagy sima forralt, de visszahűtött vízet (meleg legyen) evések előtt egy-két kortyot. (Ha még nem próbáltad?!)
2008. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze,hogy nem akarok neki gyakran adni, csak ha nagyon muszáj. A kamilla tea is segít? De jó, azt kipróbáljuk majd. Köszi.
2008. jún. 19. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk jól bevállt a kamilla tea! Az én kisfiam(7 hetes) tápszert is kap a cici mellett! Reggeli első etetés előtt kap 30ml-t és akkor tuti lesz a nap folyamán széklete!
2008. jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített a kamilla tea...
2008. jún. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!