Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik elejétől tápit adnak a...

Akik elejétől tápit adnak a babának mikor, mivel, hogyan kezdték a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdetben még anyatej + tápisok voltunk, mostmár rég csak tápszert kap. 4 hós múlt pár nappal mikor kóstoltatni kezdtem vele az almapürét, sütőtök pürét, és ezeket burgonyával. Nem váltottam még ki étkezést, csak kóstolunk heti 1-2szer valamit. Most itt tartunk.

5 hós baba anyukája

2009. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hó-ig anyatej+tápi, utána csak tápit kapott. 4 hónaposan kezdtem őszibarackkal, imádta. De elsőre csak pár kanállal adtam neki, aztán pár nap múlva már egy egészet megevett. Aztán vannak már 4 hós kortól üveges kaják, alma, banán, tök, krumpli, brokkoli... stb. ezeket már mind eszi, de csak napi 1x adok neki. Most 6 hónapos. Ja és mellette kapja a Hipp teát, szomjoltónak.
2009. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy vizet kap kezdetektől fogva inni, és soha nem is fog mást kapni (teát,cukrozott vacak gyümölcslevet,stb...).
2009. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!