Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós ehet ilyeneket?

11 hós ehet ilyeneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mai menü:

reggel-este tápszer

délelőtt: kifli katonák sajtkrémmel

ebéd: afrikai harcsa falatkák párolt vegyes zöldséggel

uzsi: joghurt gyümölccsel

vacsi: virsli kenyérrel


Jó így?


2009. okt. 5. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én szerintem semmi baj nincs ezzel a menüvel,kifejezetten egészséges.

Van benne tejtermék,husi, hal, zöldség ,gyümölcs...mi kell még? :)

Amit fontos figyelned, főleg ha először adsz neki enni valamit, hogy hogyan reagál rá, esetleg idegesebb lesz, vagy fáj - e a pocak, van-e kiütés, bűösebb széklet, stb..Ha nincs semmi ilyen, akkor simán adhatod!

2009. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Én virslit még nem adok (13 hós). Sajtkrémet sem adtam még. Talán, ha nincs benne túl sok E.
2009. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
összességében jó, de a virslit én kihagynám. Csak 2 éves korában, vagy még később adom majd a fiamnak, mert abban sajnos többnyire nem a hús dominál. 14 hós a babám.
2009. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
gondolom, a virsli miatt lettem lepontozva. sok anyuka van itt a fórumon, akik szerint a táplálkozási táblázatok csak vécépapírnak jók. Gondolom, a kedves lepontozók is ezek közé tartoznak. Nos, adjatok nyugodtan virslit és parízert, akár 6 hónapos kortól. Meg fogja enni a baba és ti büszkék lehettek magatokra. Én orvos vagyok (ugyan nem gyerekorvos) ezért eszem ágában sincs ezzel tömni a babámat. Nyugodtan le lehet pontozni, hosszú távon nem ti jártok jól.
2009. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem én pontoztam, valaki nagyon ráér!

2009. okt. 6. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!