Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai szoptatásnál elalszik...

Éjszakai szoptatásnál elalszik a babátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes a babám. Éjszaka 1szer kel szopni, de a visszaalvással gondok vannak. Nem velünk alszik, azért nem ágyban szoptatom. Hogy lehetne könnyiteni a visszaalvást? Büfiztetni kell ilyenkor? Csak kis fényt kapcsolok, nincs peluscsere csak ha kaki van. Ezen kivül mit lehet még tenni?

köszi


2009. okt. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom is ezt csinálta.Szt csak egy kis türelem kell amíg megtanulja h utána alvás van tovább.Én úgy csináltam h vissza raktam az ágyába éd ha sírt akkor sem vettem ki hanem simiztem a hátát amíg el nem aludt.Mára már profin megy ez a dolog mert cici után egyből vissza rakom és már alszik is.Ha mégsem alszik akkor nem balhézik hanem el van magával.

2009. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia. Mikor nekem ilyen pici volt úgy altattam el éjjel hogy szoptatás után ráfeküdtem a kanapéra, sötétben, és ráfektettem a mellkasomra. Vártam negyed órát, elaludt és óvatosan becsempésztem az ágyba. Mindig igy csináltam. Most vagyok gondban, mert már nagyobb, sokáig átaludta az éjszakát, mostanában megint felkel enni éjjel de mostmár nem jó ez a módszer csak amikor még kicsi volt.
2009. okt. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!