Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltál a babád által...

Mit csináltál a babád által kinőtt ruhákkal?

Figyelt kérdés

Kölcsön adtad rokonnak, barátnak, ismerősnek stb?

Vagy eladtad?

Ha nem adtad kölcsön, miért nem tetted?

Ha oda adtad, hogy jelölted meg, hogy utána tudjad, hogy melyik volt a tiéd? Hímeztél bele valamit? Köszi! :))


2009. okt. 5. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Én eltettem, mert szeretnék még kistesót.


De úgy tűnik, hogy a nővérem is babát vár, de még nagyon korai időszakban van és lehet, hogy kap majd belőle ő egy pár darabot kölcsönbe.

2009. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amiket köcsönadtam még fimaról, azokat vagy nem kaptam vissza, vagy mást kaptam helyette.

Már megbántam, valaha valamit is odaadtam link embereknek.

Úgyhogy a fiam nagyobb ruháit elraktam szekrénybe szekrényben, csak most pont azok lennének jók a kicsire, amiket nem kaptam vissza:-((

Úgy illne, hogy visszadaják, vagy megkérdezzék, hogy vissza kell-e adni.

Én is kaptam ruhákat és amiket vissza kell adni, abba jelzést raktam.

2009. okt. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amíg kistesót akartunk addíg elraktam. Amikor már nem akartunk több gyereket, akkor odaadtam a családban, barátoknak. Nem kölcsönbe, örökbe. Nem is értem a kölcsönt, mi a csudát csináltam volna babaruhákkal, ha visszadják őket?

Amikor nálunk jött baba akkor én is kaptam sokat, örökbe.

2009. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én eltettem a leendő kistestvérnek. Utána el fogom ajándékozni szerintem, de ez még odébb van.
2009. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam 9 hónapos, van neki egy pár kinőtt ruhája, nem annyira sok, mert a tesómtól sokat kaptunk, de ami van, azt én most majd kölcsön adom a férjem unokatestvérének, január végén szül a felesége, mi kistesót úgyse most tervezünk, így akkor meg miért is nem adnám oda?? :)

Valami monogramm hímzést terveztem bele én is, hogy ha a rokon több mindenkitől kap pl. ruhákat, tudja, hogy melyik volt a miénk...

2009. okt. 5. 09:52
 6/10 anonim ***** válasza:

Én kölcsönadtam a kislányom ruháit, a címkéjükbe beleírtam egy betűt, amit nem lehet belőle kimosni.

Azért kölcsön és nem örökbe, mert meglehet, hogy egyszer lesz kistestvére és nem szeretnék még egyszer ennyi holmit összevásárolni.

2009. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a szomszédasszonynak adom oda, épp mos tervezzük, hogy összeülünk egy nagy csere-berére. Ő lefényképezi, így tudja, melyikeket kell visszaadnia! Most adja vissza a nyári rucikat, elteszem,mert nyáron a kisebb fiamnak kell majd. Én is lefényképezem, illetve pontosan leírom egy listára, milyen ruhákat adott.
2009. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdeztem a védőnőtől, hogy tud-e olyan családot a körzetben akiknek jól jönne pár ruha. Azóta 2-3 havonta bevisszük a felesleges ruhákat a tanácsadásra(orvos, védőnő egy helyen van), és aki rászoruló annak felajánlják.
2009. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is elteszem, majd a kistesónak ha lesz.Szeretnénk, de majd csak 5-6 év múlva. Addig meg majd bátyáméknak is kelleni fog, hamarosan szeretnének ők is.
2009. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szegeden van használt bébiruhás, kettő is. Bizományiba beveszi, és 6 hóig árulja. A lányom ruháit, játékait bevittem 50 ezer forint értékben, az első héten eladta felét, mentem is a 20 ezerért, amin új ruhákat vettem a gyereknek.
2009. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!