Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos babám stabilan...

7,5 hónapos babám stabilan üll de még nem üllt fel magától teljesen fekvő helyzetből, baj lenne?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám rávenni hogy magától felülljön?
2009. okt. 5. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem baj!Az én kisfiam 10 és fél hónapos,stabilan ül,mászik,kúszik,feláll és lépeget,de egyedül még nem ült fel.Ez valahogy kimaradt még neki.Ha leültetem szépen ül és megindul kúszva vagy mászva ülő helyzetből.Én nem akarom rávenni,majd rájön,hogyan kell.Előbb-utóbb le kell neki ülni,mert lassan jön a popsira tottyanások ideje:)))

Ja,ő a harmadik babám,az egyik lányom 5 és fél hónaposan felült,a másik lányom pedig 8 hónaposan.Nem egyformák,ne aggódj.

2009. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyám 1 hét múlva 8 hós. Hasonló a helyzet. Nem baj ez. Sehogy nem tudod rávenni, ne is próbád. Egyedül kell rájönnie. Türelem!!!
2009. okt. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kúszni se kúszik csak a popoját emelgeti. bízok a babámban. :D
2009. okt. 5. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell izgulni! Az én kisfiam eleinte úgy ült fel, hogy hasra fordult, a fenekét az égre meresztette és a súly elhúzta hátra. Akkor kb 8 hónapos volt. Eleinte mászni is úgy kezdett, hogy a feje a földön maradt és a homlokával szántott mint egy buldózer. Most 11 hónapos lesz és mindent gyönyörűen megcsinál. Gyakorlatilag egy hónap alatt tanult meg felülni, stabilan ülni, rendesen mászni, és felállni. Most már a járással próbálkozik, de mindenképpen meg kell nekik hagyni az időt, hogy szépen rájöjjenek maguktól.
2009. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!