Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tejpép helyettesíti a tápszert?

A tejpép helyettesíti a tápszert?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 07:04
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
A tejpép valójában tejbegríz.Ha már 4 hónapos körüli a babád,akkor kezdj neki adni gyümölcsöket,főzelékeket.És nyugodtan adhatsz neki tejet is,nem lesz tőle semmi baja.Az legalább természetes,tele vitaminokkal stb.A tápszerben pedig minden vegyileg kezelt,mű dolog.Igaz,hogy ma mindenkit ijesztgetnek a tejtől,de felénk még a legtöbb anyuka csak addig ad tápszert,amíg nincs más.Nagyon kevés gyerek allergiás,azok is a tápisok közül kerülnek inkább ki.Egyébként egy városban lakom,nem falun.
2009. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem.A tápser összetevői is mások és a tejpépé is,nem beszélve a mennyiségről.a tápszerre rá van irva hogy kb mennyit kell fogyasztani belőle egy babának,ahho,hogy megfelelő vitamin,tápanyag,ásványianyag josson a szervezetébe.a tejpépen ilyen nincs.persze egyszer-egyszer biztos lehet helyetesíteni,mert miért ne,de rendszeresen szerintem nem jó.
2009. okt. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj apám! A tápszer az ördög műve mi? Imádnám ha a sztereotípiákat levetkőznénk végre!:) Tejpép más, de tartalmaz anyatejkiegészítő tápszert is! Az én kisfiam kb.: 7 hós korától nem fogadta el sem az anyatejet, sem a tápszert. Onnantól tejpépet kap. Makk egészséges, nincs allergiája! Elmúlt egy éves és sok mindent eszik, eddig soha nem volt baja! 4 hós kortól adható tejpépek is vannak, ha szeretnéd próbáld ki a babádnak!

Üdv

2009. okt. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!