Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírt apa a gyerekeddel,...

Hogy bírt apa a gyerekeddel, amíg a másikkal a szülés miatt kórházban voltál?

Figyelt kérdés

VAgy hogy volt addig megoldva első/és második babád elhelyezése, amíg te a második/harmadik babádat szülted és kórházban voltál 4 napot?

Ha apával, hogy boldogult a főzéssel, háztartással és a gyerek-ekkel?


2009. okt. 4. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk simán ment a dolog,mondjuk a kisfiam nagyon apás úgyhogy nagyon elvoltak nélkülem. Főzni az édesanyám főzött nekik, de minden mást megoldott a férjem. Ez attól is függ, hogy mennyi idős az első gyermek. A mi kisfiúnk 5 volt, mikor a másodikat szültem,vele már azért könnyebb.
2009. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nagymamik segítettek az apának,pláne h kamionos és ott meg muszáj menni!
2009. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
édesapa lepasszolta a nagymaminak. morogtam miatta, de mást nem tehettem. épp zárlat volt a korházban, 3 héttel hamarabb bent voltam+1 hét a babával. iszonyú volt, h a zárlat miatt nem jöhettek be látogatni és hogy tudtam, nem tudok változtatni azon, apa a könnyebbik utat választotta. nem kell elítélni érte, rengeteget dolgozik, imádja a gyerekeit, de nem mert vele egyedül maradni, félt attól h elront vmit. a gyerekek közt másfél év van. egyébként az ételt apa minden nap megfőzte a nagyszülőknek és otthon is csiri-viri volt a lakás.
2009. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nálunk 21 hó lesz a kettő között. Abból a szempontból várom, hogy apa mindig azt hiszi, nekünk milyen jó itthon... és hogy ez nem feltétlen így van, csak úgy tudná meg, ha rászakadna minden legalább 3 napra, és erre tökéletes alkalom a szülés...

de nálunk is a házban lakik a mama, csak külön lakásban, előre látom, hogy ő fog főzni-ebből fifolyólag mosogatni, és sokat fog vigyázni a gyerekre is.

de azért egy kis tanulásnak remélem jó lesz:.)

2009. okt. 5. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!