Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fűtötök már fürdésre? Illetve...

Fűtötök már fürdésre? Illetve mit adtok 7,5 hós babának uzsira? Ha főtt kaját adtok, az husis?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi nàlunk központi fütés van,estére mindig van fütösünk kb 1 hete.Én husos kajàt ebédre szoktam adni,délutàn gyümölcs.
2009. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Panelba lakunk, és még szopizunk.
2009. okt. 4. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Mi már fütünk,hösugárzóval! Hideg van már,én is meg vagyok fagyva! =) A másikra nem tudok válaszolni,mert még csak 3 hósak vagyunk.
2009. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak fürdésre fűtünk hősugival, uzsi gyümölcs vagy tejpép.
2009. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is 7,5 hónaposok vagyunk és igen fűtűnk elektromos radiátorral mert hideg van. Mi szopizunk és bébiételezünk.
2009. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9 HÓSAK VAGYUNK ÉS HŐSUGIVAL FŰTŰNK.DE ÉPP CSAK HOGY MELEGEBB LEGYEN MINT AMÚGY VAN.ÉN UZSIRA GYUMIT ADOK NEKI,HA MÉGIS FŐTT KAJÁT KAP ÉS EBÉDRE NEM KAPOTT HÚST AKKOR IGEN,HUSIST.
2009. okt. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi épp ma fűtöttünk be először. De tényleg csak fürdésre, hősugival, és csak a fürdőbe.
2009. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 7 hós.Fürdésre hősugárzóval fűtünk.Ebédre főzi ami husis(hal,csirke,pulyka vagy marha hússal)uzsira gyümölcs.
2009. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!