Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért sír a babám?

Vajon miért sír a babám?

Figyelt kérdés
8 hetes kislányom nap közben talán kétszer fél órát alszik.Ez kb. két hete van így,azt látom rajta,hogy borzasztóan fáradt,el is alszik,de kb. 20 perc múlva keservesen sír.Már babakocsiba altatom,mert így ha tologatom,akkor esetleg vissza alszik,de így sem tud sokáig aludni.Estére teljesen kifárad, hét körül eszik és utána reggelig alszik.Éjszaka egyáltalán nem sír fel,teljesen nyugodt az álma.Szerintetek mitől van?Etetésenként 150-180 ml-t eszik.Szerintetek ez sok és ezért fájhat a hasa?
2009. okt. 4. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden baba sir.Ha nem sirna,az lenne a baj.Igy fejezi ki magàt.Ne vond meg a tejcsit töle,had egyen ha jol esik neki..Ha sokàig sir,vidd ki a friss levegöre,mig megnyugszik,de egy lazito meleg fürdö is jot szokott tenni.
2009. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az enyém 1 éves, és még mindig rengeteget sír.

örülj, hogy este 7-től reggelig alszik, mert az enyém 8 hónapig nem aludt éjjel.

8 hetes korában ott tartottunk, hogy állandóan üvöltött, max. fél órákat aludt, éjjel pedig egyhuzamban max. 1,5 órát.

40-50 grammokat evett 8 hetesen, most 1 évesen sem szik 150-180 grammokat, hanem kevesebbet!

2009. okt. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tudjátok az első gyermekem nyugodtan aludt ilyenkor még 3-4 órát is akár.Attól féltem,hogy esetleg valami baja van,nem jól csinálok valamit.Esetleg túl etetem.A nagyszülők meg azzal idegesítenek,hogy elkényeztettem,mert igény szerint adok neki szopit (nagyon nehezen lett a tejci,így volt,hogy fél óránként cicin volt) és állandóan rajtam akar lógni,azért sír ennyire,mert csak engem akar.Tudni kell,hogy nem hagyom sírni,felveszem,foglalkozok vele.Ő ezt nagy mosolyokkal hálálja meg,viszont rövid időn belül ásítozik,majd sírni kezd.Ilyenkor leteszem,hamar elalszik,de kb. 20 percenként sírni kezd.
2009. okt. 4. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! Nem lehet hogy azért sír mert nem tud magától elaludni? Én mindig lefeküdtem ebéd után a babámmal egy picit és így ő is pihent 1-2 órát.
2009. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!