Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? A babáim nem...

Mit csináljak? A babáim nem szeretnek a játszószőnyegen lenni, se háton, se hason. Egész nap csak a hordozóban vagy kézben akarnak ellenni.

Figyelt kérdés
Ha leteszem őket a játszószőnyegre (vagy plédre), akkor úgy 5-10 percig vannak el, utána elkezdenek nyűglődni, és sírni. Pedig kellene nekik mozogni, hisz akkor hogy fognak fejlődni? A kiságyukban is csak addig vannak, amíg alszanak, reggel, amint felébrednek (vagy még fel sem) rögtön sírnak, és addig amíg ki nem veszem őket. Persze ki is veszem, nehogy felsírják a többieket. Próbálom őket tornáztatni is, hátha élvezetesebb nekik, ezt is egy ideig tűrik, aztán hiszti a vége.
2009. okt. 4. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyi idősek?
2009. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
többször 5-10 perc? amúgy nem időre megy, ha egy párszor átmozgatod, akkor előbb-útóbb rájönnek az ízére, és ha elég érettek, akkor jobban fognak mocorogni, nem baj, ha nem megy elsőre sok.
2009. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3 hónaposak múltak. Ok, hogy nem időre megy, nem is azt mérem! De akkor ha állandóan csak a hordozóban vannak el, meg puha párnán, kézben, akkor hogy fognak majd olyanokat megtanulni, hogy átfordulás, fejemelés? Sőt a fejüket már jó lenne, ha emelnék, de nem akarják azt se igazán!
2009. okt. 4. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen idős a babám,ő is utált hason, csak sírt és nem emelte a fejét.Egy hétig naponta többször hagytam pár percig hason, közben emeltem a vállait,és most már emeli magától a fejét, sőt mosolyog is közben. Orvos mondta, hogy hagyni kell kinlódni,mert mindennek ez az alapja.Nem szabad megsajnálni,az ő érdekükben. Egy pár nap múlva már biztos nem sírnak.
2009. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!