Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjek le vele az ügyeletre?

Menjek le vele az ügyeletre?

Figyelt kérdés
6 hónapos kislányom köhög el van dugulva az orra és tüsszög. Vettem baby luuf balzsamot nasivin orrcseppet cebion cseppet ezt eddig is kapott. Orrát is orrszívó porszívóval és tengeri só oldattal tisztítom. Mit tehetek még? Eddig nem volt beteg, nagyon aggódom! :-((
2009. okt. 4. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza, nem muszáj elvinned, ez egy kis megfázás vagy vírusos nátha lehet, ami magától gyógyul. Persze amint belázasodik, telefonálj be, ill. azt is figyeld, nem kapkod-e a füléhez, mert akkor ráment. Olyan orrcseppet válassz, amit naponta többször is lehet alkalmazni, szívd ki alaposan az orrát, nem lesz semmi baj, ne aggódj. :) Az én 2. babám sajnos már 2 hónaposan megismerkedett az ovis náthával, azóta meg ismerkedik a többi vírussal, szegényem volt bárányhimlős is, de nem volt semmi különösebb baj. :) Gyors gyógyulást kívánok! :)
2009. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell.

Ha nincsen láza esetleg komolyabb hányás,hasmenés akkor nem kell.Ha 2-3 nap múlva nem múlik,javul akkor vidd el orvoshoz.

2009. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
raérsz a saját dokitokhoz menni, mi is ugyanígy voltunk 1 hétig a félévesemmel, nem is kaptunk semmi gyógyit rá, de azért nézesd majd meg!Gyógyulást!
2009. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez sajnos ilyen, ki kell "böjtölni", mindent megtettél, amit lehett. az orvos sem tud rajta többet segíteni, minden lehetséges praktikát bevetsz, a gyógyszer sem gyógyítaná hamarabb, csak az immunrendszerét gyengíti. ha lázas, vagy más tünet is jelentkezik, akkor persze más a helyzet, de addig csak a kitartás marad.
2009. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Végül voltunk lent az ügyeleten és azt mondták eddig jól csináltunk mindent. Ha csúnyán köhög azonnal Heim Pál kórházba kell menni. Mielőtt elindultunk adtam egy fél Germicid kúpot de nem húzta le a lázát. Most adtam Panadol szirupot. Majd megint megmérem. Remélem segíteni fog. Nagyon folyik az orra szegénynek. Nem tud aludni.
2009. okt. 4. 17:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!