Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás miatt lehet ilyen...

A fogzás miatt lehet ilyen hat hónapos lányom?

Figyelt kérdés
Alig eszik.Amikor mellre akkor is csak izeg mozog. Mitől van ez? Az tény,hogy kevesebb lett a tejem de akkor se kéne ilyennek lennie. úgy félek,hogy ez miatt veszít súlyából.valaki (volt)vagy van hasonló helyzetben? A másik meg az,hogy éjszaka fent van egy párszor.kenem az ínyét evvel a dentox krémmel ha jól írtam le.
2009. okt. 4. 12:19
 1/1 anonim válasza:
Szia! A kisfiam kedden lesz 6 hónapos. Kb. egy másfél hete egyik pillanatról a másikra nem aludta át az éjszakát, 5-ször kelt fel. Én is azt hittem , hogy éhes és biztos kevés a tejem. Másnap ismét felkelt éjszaka kétszer, aztán megfázott és beteg lett. Két napig lázas volt, bár tudom nem velejárója a láz a fogzásnak. Elvittem az orvoshoz azt mondta semmi komoly. Tegnap viszont megjelent az első fogacskája, ma megjelent a második is. A védőnőm azt mondta, hogy nem kevesebb a tejem csak megváltozik a mell állapota és azért érzem úgy, hogy kevesebb. Szerintem nálatok is a fogacska kezd kibújni. A fogzás.hu oldalon jókat írnak. Olvasd el!
2009. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!