Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol hanyhat a kisfiam? 10...

Mitol hanyhat a kisfiam? 10 honaposak vagyunk es jon a szemfogunk. Lehet emiatt?

Figyelt kérdés

Tudom ,h a szemfog nagyon maceras,de ennyire?a tobbi 8 fog meg sem viselte szinte.Az ejszaka 3kor meg a reggel 8kor hanyt.Es 5 nap alatt ez mar a 3. volt.Nagyon aggodom .tejpepet es cicit vacsizik,de tejpepet mar 3 honapja kap,ugyhogy azt sem most vezettuk be,mindig ugyan azt kapja.

Tanacstalan vagyok.Legyszi segitsetek.

Ma dietazunk kicsit.


2009. okt. 4. 10:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem hinném,hogy foga miatt hányt.A diétázás jó ötlet,sok okosat nem tudnék neked mondani,figyeld őt,lesz-e más tünete.Bármilyen vírusos fertőzés kezdete is lehet.

Jobbulást a picurnak!

2009. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a fogzás miatt hányt, főleg nem éjjel! Én elvinném orvoshoz. Egyébként fogzáskor egy kicsit gyengül az immunrendszer, ezért sokkal több betegséget lehet ilyenkor elkapni. Nézesd meg, mert nem gondolom, hogy az esti evés miatt van!
2009. okt. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!