Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, számotokra is nagyon...

Anyukák, számotokra is nagyon ijesztő, ha annyira sír a babátok, hogy levegőt sem vesz?

Figyelt kérdés
Nálunk tegnap este volt ilyen-7 hetes-,3szor kellett megrázni,hogy végre levegőt is vegyen.Veletek is előfordult már?Eléggé megijedtem.Mikorra "nőheti"ezt ki?
2009. okt. 4. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult,de arra már nem tudok pontos választ adni,hogy mikorra nőtte ki.Most múlt nyolc.
2009. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fújj olyankor az arcába finoman, rögtön levegőt fog venni, nekem még a gyerekorvos mutatta, amúgy ne ijedj meg ettől, nálunk is sokszor előfordult, most már 1 éves, már nem csinálja.
2009. okt. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem 10 hetes a babám,nekünk is volt már ilyen.És ahogy előttem is irták rá kell fujni egy kicsit.Egyébként én is ilyen voltam kicsinek és még 3 évesen is előfordult hogy igy sirtam.Szerintem változó hogy ki mikor növi ki.
2009. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 7 hetes, és korábban csinált ilyet, de mindig oka volt rá. Igen, jó a ráfújós módszer, vagy pedig még jobb nem hagyni így sírni, mielőbb meg kell nyugtatni. Kitapasztaltam, hogyan tudom nagyon gyorsan megnyugtatni! Ezt tudom ajánlani neked is. Minden gyerek más,az anyukája tudja, hogy mi a legjobb neki.

2009. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!