Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félévesem tiszta nátha, hiába...

Félévesem tiszta nátha, hiába szívom az orrát, máris újra tele. Mivel segíthetnék neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Minden orrszívás előtt cseppents néhány csepp anyatejet az orrába. Utána kiszívod, majd mindenképpen használj orrcseppet, amit vagy a patikában kérsz, vagy a gyermekorvossal íratsz fel. Szívhatod neki nyugodtan sűrűn, még ha nem is jön semmi, akkor is, mert ha letapadt, akkor a vákuum fel fogja lazítani. A legfontosabb, hogy sokszor szívd ki az orrát, még ha nem is tetszik neki!
2009. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.
2009. okt. 4. 09:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ilyenkor annyiszor kell neki kiszívni, ahányszor egy felnőtt kifújná az orrát.
2009. okt. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sokszor szívd szerintem is,az én lányom is két hétnátha után már csak este dugúl el neki.én is sokszor szívtam,pedíg mindíg visítás van belőle.a lényeg mégis az hogy ha eteted,teljesen mindegy hogy tápis vagy anytejes,miníg szívd ki elötte az orrát.én még használtam a tenger vizes oldatot is mert nagyon jól fellazítja a letapadt váladékot,és utána jobban ki tod szívni.jobbulást a babucidnak!üdv: 6 hós baba anyukája
2009. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!A dokim azt mondta ,az új nézet az,hogy max 5ször szivni egy nap a nozit,mert mindig ujra termelődik a "váladék".A Nasivin cseppből van gyermeknek is,és nagyon jó!Próbáld ki!
2009. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok.
2009. okt. 4. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!