Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik el a babátok...

Mikortól alszik el a babátok nélkületek este? És hogyan szoktattátok rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 20:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első naptól. Egyiket sem altattam soha, be az ágyba, elköszöntem és ajtó becsuk.
2009. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az enyém 10 hónapos, elég érdekesen történik az esti elalvás, de én nem bánom ,mert rövid és hatékony.. :) Bár később biztos meglesz a böjtje, de az első hónapoktól így csinálom.


Fürdés után be a babakocsiba, cumisüveg (sajnos tápszeres 3 hónapos kora óta) be a szájba, és mire kiszippantja, már alszik is. Tíz perc múlva átrakom az ágyába, és alszik reggelig.

2009. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfeljetettem írni (2. vagyok), hogy így bárkivel elalszik, mert nem nézi, ki ül a babakocsi mellett, ergo apa, vagy nagymama, mindegy.. :) Így mondhatom, hogy nélkülem alszik el.
2009. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A fiam 14 hónapos, mi korábban szopival aludtunk el, két hónapja úgy, hogy a kiságya mellé fekszem. De már ez is fárasztó, mert van, hogy 5 perc, van hogy 45. a második babával valószínűleg én is úgy csinálom majd, mint az első válaszoló.
2009. okt. 3. 20:51
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam azt, amit az első, de én nem bírom az ordítást hallgatni sajnos :(
2009. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a fiam ma este úgy aludt el, mint az első válaszolóé. Kereken 15 perc alatt. Ami nagy haladás az ottfekvős variációhoz képest... Én is hadakoztam ellene az elmúlt 14 hónapban, de tartok tőle, hogy legtöbbünk előbb-utóbb eljut idáig. Merthogy a válaszokból úgy tűnik, más csoda megoldás nem nagyon van.
2009. okt. 3. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:
Első naptól úgy alszik, h. szopi után kiságy, cumi szájba és magától alszik el. Van, h. rögtön, van h. akár 1 óra múlva, de ez nagyon ritka, inkább pár perc és már alszik is.
2009. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

én első


Soha nem üvöltöttek, mert nem is ismerték, hogy máshogy is lehet. Esetleg kicsit nyöszörögtek, nagyobb korukban eljátszottak még egy kicsit. De soha nem sírtak, mert nekik ez volt a természetes.

2009. okt. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első, de jó Neked! Nekem ez nem vált be.. :(
2009. okt. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, szerintem is csak szoktatás kérdése. Már tudom, hogy elcsesztem az elején, de remélem, még időben vagyunk. A cicin alvásról leszoktatni is csak 2 nap volt, remélem, ez is simán megy majd.
2009. okt. 3. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!