Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Isofixes a gyerekülésetek?

Isofixes a gyerekülésetek?

Figyelt kérdés
9-18 kg. A férjem mindenképpen azt szeretne, mert az biztonságosabb, de én nagyon drágállom. Csak egy közvéleménykutatás, hogy a többségnek milyen van. Természetesen nem fog befolyásolni, csak kíváncsi vagyok.
2009. okt. 3. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Igen! Ezen nem spóroltunk mert akár az élete lehet a tét. A nem isifixes ülés egy esetleges ütközéskor repül a babával együtt. Az isofixes ülés az autóban marad, legalábbis elvileg. Ha az autó lehetővé teszi akkor ki kell használni a lehetőséget. Persze jóval drágább és hát van aki sajnos nem engedheti meg magának.


Nekünk az alábbi típus van és nagyon elégedettek vagyunk vele.


[link]

2009. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem olyan a kocsink.
2009. okt. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti, lepontoztalak, bocsi. De csak egy mondatod miatt, hogy a "nem isofixes ülés egy balesetnél repül ki a kocsiból". Azért, mert ez egy butaság!!! Az is be van kötve a kocsiba, ugyanúgy, ahogy a felnőtt utasok, így nem repül ki!!! Ezért van a biztonsági öv. Olvass inkább jobban utána, hogy mik a jellemzői az üléseknek és miért ajánlják jobban az isofixeset!
2009. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%
Bocsi, elcsesztem a pontozást és "felpontoztalak" :-), de ez a lényegen mit sem változtat!
2009. okt. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor te még sem törészteszetet nem láttál sem valódi balesetet. Sajnos ismerőstől tudom aki minden nap baleseteken helyszínel, hogy nagyon sok esetben ülésestül röpült a különböző korosztályú gyereke a kocsiból.... Ehhez még jön a nem szakszerű beszerelése az ülésnek amit minden ötödik ember elkövet..... Nah mindegy a fő dolog nem is ez, hanem hogy ha lehetőség van isofixes ülés beszerelésére akkor véleményem szerint élni kell a lehetőséggel és a drágább de talán biztonságosabb ülést kell megvenni... És amúgy én felpontoztalak :) Üdv.
2009. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!