Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet egy 15 hós babának...

Lehet egy 15 hós babának olajos meg paradicsomos halat adni?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem a halat, fogalmam sincs, hogy kaphat-e a gyerek és ha igen, akkor milyet, melyik márkát?
2009. okt. 3. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hónapos kora óta. Lehet kapni üveges bébiételben is.
2009. okt. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én hetente kétszer adok neki halat,szerintem fontos számára.(enyémke is 15 hónapos)

Bébiételekből válogattunk eddig,a minap kóstolta a tonhalat,olívaolajban,kenyérrel.

Teljesen odavolt érte:)

2009. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én magam késztítek neki halat és imádja. Nyugottan adhatsz már azt kis kortól lehet adni nekik, nagyon egészséges. Én azt a fajtát veszem amiben nincs szálka és naturon kisütöm neki csak sózni szoktam sütés előtt és egy kis lisztbe mártom. A hal neve pagasius vagy valami hasonló, nagyobb áruházakban lehet kapni fagyasztotan és simán is.Szép fehér húsú.amúgy mindegy milyen márkát adsz én azért szoktam ezt választani mert ebben nincs szálka.
2009. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!