Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a képhez?

Mit szóltok ehhez a képhez?

Figyelt kérdés
[link] Szeretnék babyslinget, mei tai-t vagy hasonlót, de egyik sem tetszik igazán. Győzzetek meg valamelyik mellett, légyszíves. A lányom 3 hónapos.
2009. okt. 3. 07:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészségtelenül fekszik a baba.
2009. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég kényelmetlen lehet így szegénynek! Én nem raknám ilyenbe a babámat. Nem tud nyújtózkodni, sőt még lehet a fejét sem tudja kényelmesen elforgatni jobbra-balra.
2009. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha már ilyet szeretnél venni, akkor ajánlom azt amit én is vettem a lányomnak. Prémaxx kenguru vagy hordozókendő, nézz így utána.
2009. okt. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

mei tai.

es nem holmi gagyi, hanem ilyen: [link]


ha tovabbra is babyslinget szeretnel, en felajanlanam olcsoert az enyem, egyszer sem hasznaltam, csak meg lett veve, es a ferjem nem vitte vissza idoben

(mondjuk az egy picit jobb: [link] )


de tiszta szivvel csak a kozyt tudom ajanlani

2009. okt. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem mei-tai van, és nagyon szeretjük a lányommal együtt. Én is kb 3 hós korától hordom benne (mikor már azért tudta tartani magát), egyáltalán nem volt kényelmetlen neki, sőt! Kifejezetten szeretett benne lenni.

Azt elől is és hátul is lehet hordani, így pl nagy segítség volt nekem a házimunkában is, mert nagyon hasfájós volt a kicsim és csak akkor tudott megnyugodni, ha testközelben volt velem.

Vásárlásnál is praktikus, kiránduláskor stb...

Eleinte féltem hogy hogyan boldogulok majd a stb megkötésekkel, ne legyen túl szoros/laza, felvételkor/levételkor ne bénázzak stb (botkezű vagyok :D ) - de nagyon könnyen belejöttem, tök automatikus lett pár próbálkozás után, tulajdonképpen nem bonyolultabb mint egy kabátot felvenni/levenni (még alvó babával is).

Ha a mei-tai mellett döntesz, akkor érdemes szerintem ún. "alvócsuklyás"-at venni vagy csináltatni, ez arra van, hogy ha épp alszik, ne billegjen a feje (megtartja, mint egy kapucniféleség).

Én a kistesónál is tutira sokat fogom használni (februárba szülök majd)

2009. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

8.13-as vagyk. nekem egy lilputi mei van, láttam kozy-sat is, de sztem az egyáltalán nem jobb annyival, mint amennyivel többe kerül.

varratni meg 3 ezer ft-ból is lehet.

[link]

2009. okt. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznosakat írtatok.
2009. okt. 3. 08:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én babazsákot vettem és nagyon bevált. A kicsit és a nagyot is tudom vinni benne, ha kell. Mind a ketten nagyon szeretik és nekem is nagyon kényelmes. Nézd meg, én inkább ez ajánlanám. Kis helyen elfér, sokoldalú, sokáig használható, kényelmes és még jól is néz ki.


[link]

2009. okt. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!