Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szinü lehet a kaki...

Milyen szinü lehet a kaki hozzataplalasnal?

Figyelt kérdés
7 hos kislanyomnal tök es repa utan sarga, cekla utan piros... lehet a belrendszere meg nem eleg erett rajuk? Vagy ha a masnapi kakiban van az OK, de ha 3-4 ora mulva van a kakiban, akkor meg tul sok neki?
2009. okt. 2. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ha én is csak tejet meg céklát ennék egész nap és semmi mást nekem is olyan lenne. Még nem próbáltam de gondolom.:) Már kell neki enni mást is.
2009. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a céklától felnöttként is lilás pirosas a székletem. 7 hós baba még nem emészt tökéletesen, látszik a kakin, hogy mit evett. 3 éves picurom kakiján is látszanak bizonyos ételek. Ha aggódsz emiatt, beszélj a védőnővel.
2009. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs gond. 11 hós a manóm és mindig látni hogy mit evett. Sütőtök, répa - sárga; spenót, zöldborsó - sötétzöld; cukkini, zöldbab - világos zöldes. Hát igen, a vega koszt... :)))
2009. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!