Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is sok ez a...

Szerintetek is sok ez a súlygyarapodás?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám 3000 grammal született , 2 hónaposan 5600 grammot mértek. A gyerekorvos szerint nagyon sok , próbáljam meg kevesebbet etetni. Csak szopik 2-3 óránként nappal , éjjel pedig kétszer általában.
2009. okt. 2. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez valóban elég sok,tekintve,hogy nem is született nagy súllyal.Az én fiam 4480-nal látta meg a napvilágot és volt hónap,hogy 1 kiló 15 dekát hízott,ami szintén sok,de még mindíg alatta van annak,amennyit a te manód hízott átlagban 2 hónap alatt.Nem túl zsíros a tejed?Próbálj meg több folyadékot inni,3 és fél litert legalább,akkor hígul a tejed kicsit!Nem hasfájós a bébi?
2009. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak szopik akkor nincs mit tenned, szopjon, ha kéri! Mit javasol a gyerekorvos? Ne adj neki cicit? Akkor hallgassa ő az éhes baba sírását! Szerintem ne foglalkozz ezzel, egy jól szopizó babád van, gyönyörűen fejlődik, nincs értelme bármin is változtatni! Majd hamarosan megáll ez a gyors hízása, kb 4 hónapos kora körül!

2 gyermekes anyuka!

2009. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos hasfájós , de nem annyira. Próbálok többet inni , bár így is rengeteg tejem van. Lehetséges , hogy túl sok cukrot tartalmazna a tejcsi és attól hízik ennyire? Én elég sok édességet eszem.
2009. okt. 2. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány cm-t nőtt, és hogy fiad, vagy lányod van. Lányom születésekor 2,88kg és 48 cm , 8 hetesen 5,46kg és 59,5 cm volt. Súlyban szinte grammra pontosan annyit híztak gyerekeink. 10 hetesen már megdupláztuk születési súlyunkat. Hurkáink viszont alig voltak. Kisebb súlyal születtek, ezért az elején gyorsabban nőnek.

5 hónapos anyuka

2009. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem sok!! Nekem 30 dekát hízik a babám, most lesz 3 hónapos és 6200 gr... 3500-al 58 cm-vel született! Nekem szép hosszú a fiam és egyenletesenmindenhova raktározza a tejecskét.... DEE Mi az, hogy etesd kevesebbet? Hagyj ki egy etetést, vagy szakítsd meg az etetéseket? Ezt hogy képzelik????!!! Nem értem ezeket a felelőtlen orvosi beszólásokat! Nekem is mondta a védőnő, hogy hháááát ez egy kicsit sok és próbáljam meg így meg úgy, de nem hallgattam rá! ANYATEJTŐL NEM lehet elhízni!!! És ha el is hízik ha elkezd mászni úgy el fog tűnni az a pár hurka, hogy nyoma sem marad!...de hogy ezért éheztesd szegénykét?! Ne izgulj, etesd, ha kér, szegénynek kicsi a gyomra!
2009. okt. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
50 centivel született , 55 centi két hónaposan és kislány.
2009. okt. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!