Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez lenne a 6 hetes fejlődési...

Ez lenne a 6 hetes fejlődési ugrás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetesek múltunk. Két napja a babám délutánonként nemhogy a 3 órát de a 2-t sem birja ki és enni kér. Éjszaka is 3 óránként kel, eddig 1 szoptatás volt valamikor 2 körül. Ez lenne a fejlődési ugrás? Mennyi idő mig beáll az új rend?

sziasztok


2009. okt. 2. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most igényel több tejet, ezért szopik többször. Szerintem szopasd meg, ha kéri, így a szervezeted úgy reagál, hogy több tejet termeljen, így több tej lesz. Szerintem olyan 3 nap kell, hogy összeszokjatok ismét!
2009. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ha estére nincs elég tej?
2009. okt. 2. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Hát olyan nem hiszem, hogy van! Igény szerint szoptasd, s akkor lesz este is! A baba a sűrű mellre-tétellel gondoskodik arról, hogy több tejhez jusson. Este is szoptasd meg, még ha úgy is érzed, nincs tej a melledben, mert a baba hihetetlen ügyes, sokkal ügyesebben ki tudja szopizni a tejet, mint ahogy te ki tudnád fejni! Tedd sűrűbben mellre, nem lesz gond! Nem kell rögtön pótláshoz nyúlni, mert a baba többször kíván enni. Lehet, hogy az eddigi 6-7 étkezés helyet 10x is szopni kíván! És még mennyi ilyen lesz még!!!

2009. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!