Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3. napja nem kakilt,...

Babám 3. napja nem kakilt, mit csináljak, hogy legyen széklete?

Figyelt kérdés
Anyatejes/tápszeres a kisfiam, 4 hónapos. Jó két napja nem volt kaki. Eddig minden napra jutott legalább egy. Ma próbáltam lázmérőzni, de nem segített. Még barackot is kóstoltattam vele, hátha meghajtja, de eddig semmi. Meddig baj ha nincs kaki?
2009. okt. 2. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a kedve jó, szokásosan viselkedik, akkor nem baj, ha 3. napra még nincs kaki. Masszírozd a pociját fordított C-vel (egy C betűt rajzolsz a hasára, csak fordítva).


+ homeopátia, l. itt: [link]

2009. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő és a gyerekorvos is, hogy legalább 1 hetet szoktak várni és ha akkor sincs kaki, adható a babának glicerines kúp hosszában félbevágva. De mi nem próbáltuk ki, mert amíg csak szopizott, én sok rostos őszilevet ittam és az anyatejen keresztül ez hatott. Később meg a szilva bébiétel segített ilyen esetekben.
2009. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vegyes üzemmodu volt a kislanyom (mostanra mar elfogyott a tejem...) es nekünk is volt, hogy nem kakilt 3-4 napig, de utana bepotolta :) ha nem mutat hasfajasi tüneteket, nem erdemes maceralni szerintem.
2009. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem erőlködik, akkor ccsak várj, előbb-utóbb megindul neki,viszont ha azt látod,hogy már nagyon szenved, adj neki egy kis LAevolac szirupot, az én kislányomnál az vált be.Nem érdemes túl gyakran adni, mert ez egy hashajtó szirup, de egy-egy alkalommal nem tesz kárt a babában. Nálunk fél órán belül "intézkedett" a szirup,hogy legyen a kicsinek széklete.
2009. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekemm is a homerozest mondtak, de en nem mertem. emlekszem nekem mennyire segitett a laevolac szirup, es tudtam, hogy bebinek is lehet adni.

adtam.

a dokim nem szereti,mert gyakorlatilag cukor ugye, de nem cukor-cukor, és nem csinaltam belole rendszert, egyszer viszont nagyon segitett.

amiota tokot eszik, napi 2 kaki, pedig elotte neki is kakagondjai voltak.

a masik megoldas egy felbevagott glicerinkúp, azt is kiprobaltuk egyszer, elég jól telerakta a pelust :D

2009. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!