Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkatortát hogy lehet a...

Pelenkatortát hogy lehet a legegyszerűbben készíteni?

Figyelt kérdés
Előre kössem meg az összefogó szalagot és töltsem meg összegöngyölt pelenkával, vagy kell segítség aki összefogja a pelusokat amíg körbetekerem? Remélem érthető voltam... :) És a pelenkákkal mit csináljak, hogy összegöngyölve maradjanak, amíg sor kerül rájuk? Előre is köszi a válaszokat!
2009. okt. 2. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Szia!


Nevessetek ki, de "fatal error" van nálam. Mi az a "pelenkatorta"?:)

2009. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2009. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezen a pénz volt celluxal összefogatva, és az fogta a pelust. Úgy már egyenes felületen megáll magától a göngyöleg, és simán összekötheted! Akár 200-assal is csinálhatod, vagy papírszalaggal.

[link]

2009. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A-ha!:) Szóval ez lenne az... nem könnyű, de a 2. szupi linket rakott be..
2009. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Eddig még nem is hallottam ilyenről, de felkeltette az érdeklődésemet, ezt találtam róla. Hát! Érdekes! Különleges, de nem tudom eldölteni, adnék-e ilyet! Azért remélem az elkészítésében segítettem! Ügyes légy!
2009. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Különösen a pénzes fotót! Azt hiszem papírszalaggal fogom összefogni a pelusokat, bár lehet h barátnőm a fejét fogja, ha egyenként kell kibontogatni őket :) Egyébként már vettem a DM-ben mini fürdetőt, popsikrémet, veszek plüss kutyát, címkés rongyit, hímzek előkét, plusz még vmi csörgő-rágókát veszek és ezeket fogom körbe felragasztgatni-odakötözni (még nem tudom hogy :) ) Szerencsére 2 hét múlvára kell csak, addig már csak összehozok vmit... Szorítsatok! :)
2009. okt. 2. 12:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit mi kaptunk, abban az összetekert pelenkák pici egyforma gumigyűrűvel voltak összefogva.
2009. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezer hála kedves utolsó! Hát persze, befőttesgumi! Sokkal egyszerűbb feltenni és leszedni is...
2009. okt. 2. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem a pénzt kulon, nem adnam a babamra "pénzes" pelust, akkor is ha kivulrol ert hozza

es 2es pelust vegyel, a newborn nekunk max egy hetig voolt jo joindulattal (a korhazban is kettest hasznalnak)

2009. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

szia!

kivancsi vagyok hogy hogy sikerult az ajandek?

van fotod rola?

2009. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!