Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj a vigantol olajat...

Muszáj a vigantol olajat kanálban tejjel beadni? A babám útálja és sír, szerintem a fele bele se megy, de ha csak belecseppentem a szájába amikor épp ásít észre sem veszi.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért olaj, mert a vitamin már fel van benne oldva, vagy rosszul gondolom? Szerintem gyógyszertári napraforgó olaj.
2009. okt. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Belinkelem a betegtájékoztatót.


Az alkalmazás módja és időtartama:

Amennyiben orvosa másként nem rendeli, ezen utasításokat tartsa be. Kérjük vegye figyelembe ezen előírásokat, ellenkező esetben a Vigantol olaj hatása nem lesz megfelelő.


Mennyit és milyen gyakran szedjen a Vigantol olajból?

A cseppeket az adagolási útmutatóban foglaltak szerint naponta adagolja, illetve vegye be.


Hogyan és mikor szedje?

Csecsemőknek és kisgyermekeknek egy kanál tejben vagy pépben adjuk. Amennyiben a cseppeket cumisüvegbe vagy pépes ételbe keverjük, figyeljünk a teljes elfogyasztásra, különben nem jut be a kívánt mennyiségű hatóanyag. Idősebb gyermekek és felnőttek egy kanál folyadékkal vegyék be a Vigantol olajat.

2009. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kóstold csak meg a d vitamint, vagyis viganolt! Semmi íze nincsen! Szerintem a kanalasmegoldás nem tetszik neki! Én cseppentem a szájába. A K-vitamin! Naaa az már keserűűűű! :))
2009. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kóstól meg a D-vitamint, Viganololajat! Semmi íze nincsen!

Szerintem a kanállal van a gondja a bubádnak!

Én cseppentek a szájába szopi előtt, vagy közben, vagy után.

2009. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
cumira cseppentem. cicire is teheted, vagy barmire, amit a szajaba vesz
2009. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez a cumira cseppentés nagyon jó ötlet! ;-) Kipróbálom :-)
2017. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!