Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot iszik 5-6...

Mennyi folyadékot iszik 5-6 hós babátok anyatejen és tápszeren kivül?

Figyelt kérdés
Mindenki tapasztalata, véleménye, észrevétele érdekel akár idősebb, akár fitalabb babák anyukái is irhatnak. Az Én babaám nem nagyon akar inni. Mit adtok neki egyáltalán? Vizet? Teát? Teák közül melyiket szeretik a babák leginkább? Mennyit egy nap?
2009. okt. 2. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,

most 9 hós a kislányom, és még mindig csak pár korty vizet iszik, amúgy szopik még. 5 -6 hósan csak anyatejet ivott, még a nagy melegekben is elég volt neki.

2009. okt. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Az én kislányom 7 hónapos és hipp gyermekteát iszik(alma-citromfű)és nagyon szereti.Régen próbáltam az üveges rostos italokat is,de töménynek találtam nagyon,vízzel meg nem akartam higítani.Napi 1,5-2dl-tert megiszik.

2009. okt. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi idősen szinte semmit nem ivott. Kb 6 hónaposan kezdtem neki adni evés után vizet, de egy héten ivott meg kb 1dl-t. Most 8 hónapos, még napjában többször is szopizik, és kb 20-30ml vizet iszik. Legalábbis annyi hiányzik a csőrösből, de sok megy a nyakába is:-))
2009. okt. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 6 és fél hónapos, szopizik és már kóstolgatunk, de folyadékot nem iszik, sem vizet, sem teát nem fogad el.
2009. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, öt és fél hónapos. A nagy melegben próbáltam vizet adni neki, attól öklendezett, a teát csak simán kiköpte.

Marad az anyatej.

2009. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos a babám, nyáron a nagy melegben elfogadott néhány ml vizet (a tea nem izlett neki), de egyébként csak szopizik.
2009. okt. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos a babám, Milupa teát kap (gyümölcsös) és kb. 1 -2 decit iszik egy nap. Amúgy tápszeres. Sajnos csak 5 hónapos korában jöttem rá, hogy tejes cumit kell a teához is adni neki. A teásból hiába szívta csak nagyon kevés fogyott. Nuk cumit használunk.
2009. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :)
2009. okt. 2. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!