Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol alszik a babátok napközben?

Hol alszik a babátok napközben?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy hogy szoktatjátok a babát a kiságyban alváshoz.Csak éjszaka tesztek így vagy a nappali alvásra is vonatkozik?

Vagy napközben máshol alszik a pici nem a kiságyban?


2009. okt. 2. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem napközben vagy a mi ágyunkban alszik vagy ha séta közben elalszik a kocsiba akkor benne hagyom.

2009. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Utazóágyban, ami a nappaliban van felállítva.

Ott vannak a játékai is.

Vagy a babakocsiban a kertben.

7 hónapos lesz jöbő héten

2009. okt. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindhárom gyerekem napközben is a kiságyában volt, két szopi között,később a járókában aludtak.Így nem volt gond egyiknél sem az éjszakai ágybatevés.
2009. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám vagy elaszik napközben a nappaliban a diványon,vagy séta közbe a kocsiban.Csak este visszük az ágyába,akkor kap két puszit,és durmol reggelig.4hónapos
2009. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nappal is a kiságyban alszik. Viszont játszani, vagy "megőrzésre" soha nem teszem a kiságyába. Ő úgy szokta meg, hoyg az a hely alvásra való és csak arra.

3 és fél hónapos.

2009. okt. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is az elejétől úgy szoktattam, h' a kiságyban csak alvás van, és ez vonatkozik a nappali alvásokra is. Ha felébredt, mindig kivettem, és korának megfelelően vagy játszószőnyegen vagy pihenőszékben, pár hetesen a kanapén egy takarón nézelődött. Lassan 14 hónapos, tehát viszonylag hosszabb idő tapasztalata alapján mondhatom, h' ha valakinek van erre lehetősége, akkor érdemes így szoktatni.
2009. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiságyban.

Máshol nem is tudnám altatni, mert álmában is "mászkál".


Nálunk minden alvás a kiságyban van biztonsági okokból is, egyszer már lezúgott a mi ágyunkról, azóta nincs az a szívszaggató könyörgés, ami hatására oda tenném le aludni.


Már megszokta, és nincs is ezzel semmi gond.

2009. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Kiságyában alszik napközben is.Elaltatja magát a játszószönyegén és utána felviszem mint pl most is:))))
2009. okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!