Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hány a kislányom?

Miért hány a kislányom?

Figyelt kérdés
A kislányom 8 hónapos.KB.2 hete náthás, voltunk dokinál,és már kezd is meggyógyulni, csak amióta beteg, azóta szinte minden második nap kihányja az esti tápszerét.Ma is hányt, de szerintem ma azért, mert valahogy rosszul jött ki a kajcsizása, és lefekvés előtt még nem kellett volna ennie,mert nem telt el elég idő 2 evés között, de a kicsi nem akart addig elaludni, amíg nem kapott enni, és hát az a kevés ki is jött belőle, ahogy büfizett. Szóval szerintem kicsit megterheltük a pici gyomrát, de azért kérnék tőletek tanácsot,hogy szerintetek miért hány mostanában ilyen sokat?Remélem nincs semmi komoly baja, de most már tényleg kezdek aggódni.
2009. okt. 1. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy náthás. Hiába szívod az orrát, valamennyi váladék lecsorog a torkára, onna a pocakba és már kész is az ok. Ezt a váladékot a gyomor nem tudja megemészteni, vagy nyálkás kaki lesz az eredménye, vagy hányás. Legaláábis nekem ezt mondta a doki. A lányomnak nyálkás volt a széklete.
2009. okt. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a lenyelt váladék miatt. Segíthet, ha almát, paradicsomot, kicsit savanykás dolgokat adsz neki. Attól függ, hol tartotok a hozzátáplálásban.
2009. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is igy volt, van. Az orrváladékot hányja vissza szerintem a tápival együtt.
2009. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, így egy kicsit megnyugodtam,hogy nincs esetleg komolyabb baja.
2009. okt. 1. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!