Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányom...

3 és fél hónapos kislányom most 64 centi,68as ruhákat hord már. Hányas overállt vegyek neki? 74es elég lesz vagy kell nagyobb?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni. Eddig úgy nőtt, mint a gomba, de most már lassabban fog, nem? A hízása is lassult a múlt héthez képest.
2009. okt. 1. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél túl nagyot, de mindenképpen vele válassz, jó vastag szerkóban legyen jó rá, akkor kitart a télen.
2009. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is 3,5hósak vagyunk. 58cm és 74-eset vettem. ÓRIÁSI!!! Úgyhogy szerintem elég lesz a 74-es
2009. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

szia,

az igaz hogy lassabban nő, de kb. áprilisig fogod majd overallban sétáltatni. A 74-es kb. 6-7 hós koráig lesz jó, kb. január közepéig, de a télből még 2 hónap hátra lesz, akkor majd újat veszel.

Inkább vegyél nagyobbat, karácsonyra belenő, és kitart tavaszig.

Az én fiam novemberi, 68-méretűt vettünk neki, épp csak belefért márciusban. 3200 kg és 53 cm született, nem volt óriásbébi.

2009. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
bocsi elirtam 3200 gr született :-)
2009. okt. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonlóan vagyunk a kisfiammal, ő most lesz 4 hónapos s 8,3 kg, 66 cm :) Én 80-asat vettem neki, biztos ami biztos, nem baj ha nagyobb, inkább, mint kinője, ahhoz túl drága volt. DE persze attól is függ, hogy hol vetted, milyen fajta. Nagy különbségek vannak a méretek közt.
2009. okt. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
CundA-ban vesszük majd neki, mert van kuponom. Anya azt mondta, vegyek 80ast, ne olyan méretet, ami a most következő. De attól tartok, túl nagy lesz. A jövő héten szeretném megvenni. A CundA fajták kicsit nagyobbak szerintem, az ott vett 62es bodykat egy héttel ezelőtt még rá tudtam adni, pedig minden más már régen 68as volt. Jaj de nehéz :) azt hiszem, rá fogom próbálni, az lesz a biztos.
2009. okt. 2. 21:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!