Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre adhatok Szentkir...

Székrekedésre adhatok Szentkirályi őszibaracklevet?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. Még nem kezdtük el a hozzátáplálást, csak anyatejesek vagyunk. Nem szeretném ilyen korán elkezdeni a hozzátáplálást, de azt hallottam 1 kiskanálnyi őszilé hígítja a székletet. Sajnos 5-6 napig nem volt széklete, szenvedett, erőlködött, de nem jött neki semmi, ma megsajnáltam, így hőmérőztünk és szerencsére jött is neki bőven kaki, de nagyon sűrű volt és még így is nagyon erőlködött közben. Vagy esetleg reszelt alma levét próbáljam? Arról azt hallottam, hogy meg is foghatja a hasát még jobban. Egyébként hasfájósak vagyunk még mindig, a papaverines görcsoldót használjuk. Merjek így adni neki 1 kiskanálnyit valamelyikből?
2009. okt. 1. 18:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem. Még mindig csak erőlködik és nyöszörög szegénykém. Tegnap este már a hőmérőzés se használt, igaz nem is nagyon engedte, hogy csináljam. :o( Már étvágya sincs, szerintem azért, mert tele van a pocakja.

Még annyit kérdeznék, hogy a kamillateából a hippes granulátum a jó vagy a sima felnőtteknek való filteres? Mert én eddig a granulátumosat adtam, lehet ezért nem használt?

2009. okt. 3. 11:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Kicsit későn válaszolok,lehet hogy már meg is oldódott,én mindig a sima pick wick kamillateát adtam,nem túl erősre főzve,de azért legyen szine!1dl teához tettem fél kockacukrot,nekünk bevált.
2009. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Előző voltam
2009. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!