Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedésre adhatok Szentkir...

Székrekedésre adhatok Szentkirályi őszibaracklevet?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom. Még nem kezdtük el a hozzátáplálást, csak anyatejesek vagyunk. Nem szeretném ilyen korán elkezdeni a hozzátáplálást, de azt hallottam 1 kiskanálnyi őszilé hígítja a székletet. Sajnos 5-6 napig nem volt széklete, szenvedett, erőlködött, de nem jött neki semmi, ma megsajnáltam, így hőmérőztünk és szerencsére jött is neki bőven kaki, de nagyon sűrű volt és még így is nagyon erőlködött közben. Vagy esetleg reszelt alma levét próbáljam? Arról azt hallottam, hogy meg is foghatja a hasát még jobban. Egyébként hasfájósak vagyunk még mindig, a papaverines görcsoldót használjuk. Merjek így adni neki 1 kiskanálnyit valamelyikből?
2009. okt. 1. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, adhatsz neki pár kiskanál őszilevet.

Az almát ne, az megfogja.

2009. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább a hippes szilvalét, sokaktól hallottam,bevált nekünk is
2009. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A szilvalé valóban jobb,de tényleg csak keveset!
2009. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Rendben, már szóltam is Apának, hogy hazafelé hozzon egyet. :o)

Picit fogok adni mindenképpen. Szegénykém most is erőlködik. :o(

Most este adhatok neki belőle? Evés előtt vagy utána? Nem fogja nagyon megcsikarni?

2009. okt. 1. 19:23
 5/13 A kérdező kommentje:

[link]

Itt kerestem rá, de nem találom. :o( Rossz helyen keresem?

2009. okt. 1. 20:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Rosszul irtuk nem szilvalé,hanem a püré.Nem lesz baja ne félj egy teáskanálnyi elég.Ha félsz tőle adj neki egy kis kamillateát cukorral-langyosan-nálunk az is mindig bevált.
2009. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt hozza apa. Szegény telefonon beolvasta az egész bébiétel készletet és csak ezt találtuk. :o) Meg egy Kecskeméti Szilva-alma nektárt is hoz. Az is jó?

Kamillával már próbálkoztam, de nem segített, valamit a Mecsek baby teát ajánlották, de az sem volt jó. Remélem ez már jó lesz. :o)

2009. okt. 1. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
A kecskemétit nem tudom,azt nem probáltuk.Nekünk a mecsektől fájt a hasa nem birja a picur az édesköményt.
2009. okt. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt vettem észre, hogy a mecsektől fájt a pocakja. Pukizott 3-4, de nyöszörgött, meg húzogatta a kis lábát. Úgyhogy nem is erőltettem tovább. Köszönöm szépen a segítséget. :o)
2009. okt. 1. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Bevált a szilvapüré?
2009. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!