Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek önállóan...

Mikor kezdenek önállóan felállni és elindulni a babák?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kisfiam, hónapok óta kapaszkodva áll, viszont önállóan még nem.

Nektek hány hónapos korban indult el önállóan?


2009. okt. 1. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

az én kisebbik fiam (11 honaposan) dec 24-én kezdett el előszőr egyedül járni,és januárban lett 1 éves.

a nagyobbik fiam meg az első születésnapja elött 1 héttel.

de hallottam olyan kislányrol aki még 18 honaposan csak mászott,gondolom ez egyéntöl függ,majd megindul :D

2009. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A lányom 10 hónaposan indult el, a fiam pedig 15,5 hónaposan. A gyerekorvosunk annak idején azt mondta, hogy a fiúk később kezdenek el járni és hogy mikor az függ a súlytól, nagyságtól. A fiam elég nagy volt és meg kellett, hogy erősödjön a lába annyira hogy önállóan járni tudjon. Ha jól emlékszem nekünk akkor azt mondta az orvos, hogy 18 hónaposan kell legkésőbb elindulniuk, addig nem is csinálnak vele semmit, akkor viszont valami vizsgálatot kell elvégezni, ami állítólag a legtöbb gyereknél negatív szokott lenni.
2009. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!